Maltepe Üniversitesi | Clinical Key

Clinical Key

Paylaş

               

ClinicalKey aranılan klinik bilginin bulunmasını ve uygulanmasını kolaylaştırarak klinik kararları destekleyen bir klinik arama motorudur.

ClinicalKey 50.000’den fazla tıbbi ve cerrahi videosu ve çeşitli uzmanlık alanlarında 300+ procedure consult videosuna erişim sunmaktadır. 

ClinicalKey içinde videolar nasıl bulunur?

www.clinicalkey.com adresi üzerinde oturum açınız filtreleme seçeneklerinden “Multimedia” yı seçerek anahtar kelime ile aramanızı yapınız. Arama sonucu olarak imaj ve videolar gelecektir. Sadece video koleksiyonlarını görüntülemek için imajları seçim dışı bırakınız. Seçilen videoyu daha sonra hızlı bir şekilde görüntülemek için kişisel kütüphanenize kaydedebilir ve diğer ClinicalKey kullanıcıları ile e-posta yoluyla URL linkini paylaşabilirsiniz.

Bu videolar güvenilir dergi ve kitap içeriklerinden gelmektedir. ClinicalKey içindeki birçok kitap bu videoları ayrı bir sekmede göstermektedir. Örnek görüntü için tıklayınız. Insall & Scott Surgery of the Knee.  ClinicalKey’de ”Procedures Consult“ 'u filtrelediğinde prosedür tekniklerini öğretmek için adım adım prosedür videolarını ve makale koleksiyonlarını bulabilir ya da klinisyen ve sağlık çalışanlarının becerilerini gözden geçirmelerini destekleyen eksiksiz bir genel bakış sağlayabilirsiniz.

Uzaktan erişim için kullanım kılavuzu

 ClinicalKey video içerikleri:  

 

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel