Maltepe Üniversitesi | Kampüs Dışı Erişim

Kampüs Dışı Erişim

Paylaş
VETIS

ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

1-        VETİS ana sayfa üzerinden Sisteme Giriş Yap / Kayıt Ol butonuna basarak gelen ekranda daha önceden kayıtlı iseniz, kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açıp kullanıma başlayabilirsiniz.

2-       Kaydınız yoksa Kayıt Ol sekmesinden gerekli bilgileri doldurarak kayıt işlemlerinizi yapınız. Sistem tarafından kurumsal mail adresinize gönderilecek aktivasyon linkine tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sisteme kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp kullanıma başlayabilirsiniz.

3-       Detaylı kullanıma yönelik hazırlanmış olan kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

E-LIBRARY

ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

DİKKAT: 31 Aralık 2020 tarihinden sonra bu sistem kullanılmayacaktır!

1-  Kampüs dışı erişim sitemize girerek, açılan sayfada "Yeni bir hesap oluştur" sekmesine tıklayın.

2-  Üyelik formunda gerekli bilgileri doldurun.

3-  Posta kutunuza gelen aktivasyon epostasını onaylayın.

4-  Siteye girmiş olduğunuz eposta adresi kullanıcı adınız ve üyelik formunda belirlediğiniz şifreyle birlikte giriş yapabilirsiniz.

DİKKAT: Üyelik formuna Üniversitemizin size vermiş olduğu eposta adreslerini yazmanız gerekmektedir. Aksi taktirde üyelik sağlanamaktadır. Öğrenci eposta hakkında bu bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Açık Erişimli Kaynaklar

ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

Yüzlerce kaynağın yer aldığı Açık Erişimli Kaynaklar sayfamız hazırlandı. Uzaktan eğitimin yapıldığı bugünlerde, tüm akademik alanlarla ilgili kaynaklara, Coronavirüs hakkında yerli ve yabancı kaynaklara ve ilgi alanlarınıza göre diğer bir çok kaynağa bu sayfa altından ulaşabilirsiniz. Sayfamız sürekli güncellenmektedir.

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel